Regulamin

  1. Pierzemy dywany, wykładziny, tapicerki aut oraz meble tapicerowane metodą ekstrakcyjną przy użyciu wodnej mieszanki specjalistycznej chemii do prania firmy Karcher. Dywany i inne tkaniny, które zgodnie z zaleceniami producenta nie mogą być prane, prane są wyłącznie na ryzyko i odpowiedzialność Klienta.
  2. Pranie 123 nie gwarantuje całkowitego i skutecznego usunięcia plam. Skuteczność procesu odplamiania zależy od rodzaju dywanu lub powłoki mebla, pochodzenia plam, ewentualnych prób wcześniejszego odplamiania i gatunku materiałów, oraz czasu, w którym dywan lub mebel był narażony na zanieczyszczenia.
  3. Pranie123 oświadcza, iż nie jest w stanie całkowicie usunąć plam z: kawy, herbaty, barszczu, coca-coli, tuszu, plam z klejów, farb, przebarwień od naturalnego drewna i bejc, z moczu ani jego zapachu. Również zapach zwierzęcego sebum, zapach dymu tytoniowego oraz zapach wilgoci / stęchlizny mogą być niemożliwe do usunięcia podczas prania.
  4. Pranie123 nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe z powodu ukrytych wad dostarczonych przedmiotów usługi, oraz szkód powstałych w wyniku błędnego oznaczenia dywanów przez producenta.
  5. Pod wpływem światła, a zwłaszcza światła słonecznego zawierającego promienie UV, dywany i tkaniny obiciowe blakną tracąc swój oryginalny kolor. Po dokładnym praniu różnice w kolorze ulegają uwydatnieniu.
  6. Na dywanach i chodnikach wykonanych z włókna polipropylenowego oraz dywanach typu shaggy w miejscach intensywnie użytkowanych mogą pozostać obszary o ciemniejszych odcieniach, będące wynikiem uszkodzenia runa w trakcie użytkowania.
  7. Opłata za usługę pobierana jest w całości przy odbiorze przedmiotu zlecenia, a faktura za usługę wystawiana po zleceniu i przesyłana drogą elektroniczną, na podstawie danych przekazanych przez klienta.
  8. Reklamacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w ciągu 48h od wykonania usługi i rozpatrywane w ciągu 14 dni.
  9. W przypadku powstania sporu między Zleceniodawcą a Pranie123 podstawą do wypłacenia odszkodowania jest dowód zakupu lub wycena oraz mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.